Yüzünde Sivilce Görmek Ne Anlama Gelir

Düş diğer anlamıyla rüyada Yüzünde Sivilce Görmek Ne Anlama Gelir

Düş diğer anlamıyla rüyada yüzünde sivilce görmek, kişinin hızlı bir şekilde kazanacağı mala, paraya ve başarıya işarettir. Sivilce genellikle zindelik ve sağlığa; maddi anlamda sıkıntılardan kurtulmaya ve isteklerin gerçekleşmesine işarettir. Vücutta çıkan şeyler genellikle hayra yorumlanmaktadır. Bu nedenle yüzünde veya vücudunda sivilce çıktığını gören kişi gerçek hayatında birçok hayra ulaşır. Düş diğer anlamıyla rüyada sivilcesini sıktığını gören kişi zengin olur. Böyle bir rüya sevinmeye, mutluluğa, kişinin alacağı güzel bir habere ve huzurlu bir yaşama işaret eder. Düş diğer anlamıyla rüyada yüzünün sivilcelerle dolduğunu gören kişi, öz güvenini kaybederek kendisine karşı olumsuz yargılar geliştirir.

Düş diğer anlamıyla rüyada Yüzünüzde Yara Ve Çıban Çıktığını Görmek Ne Anlama Gelir

Düş diğer anlamıyla rüyada yüzünde veya bedeninde çeşitli yaraların ya da çıbanların çıktığını gören, onları sıkan ve içinde su, irin, kan gibi maddelerin çıkmasını sağlayan kimse birçok nimete kavuşur. Çıkan maddelerin yoğunluğuna ve çokluğuna göre mal ve para artmaktadır. Düş diğer anlamıyla rüyada vücutta görülen fazlalıklar genellikle malda ve parada artışa, sevinç ve mutluluğa delalet eder. Düş diğer anlamıyla rüyada yüzde çıkan çıban manevi güzelliğe, dini anlamda yükselmeye ve değer kazanmaya yorumlanmaktadır.

Düş diğer anlamıyla rüyada Yüzündeki Sivilcelerin Kaybolduğunu Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyasında yüzünde bulunan sivilcelerin birer birer kaybolduğunu gören kişi, elindeki malı kaybeder veya böyle bir rüya sevinçten sonra sıkıntıya veya geçim darlığına işarettir. Düş diğer anlamıyla rüyada sivilcelerinin üstüne krem sürmek, uygun olmayan işlerde çalışacağınıza, kendi hatalarınızdan dolayı bazı sıkıntılar çekeceğinize, maddi manevi zorluğa delalet eder.

Düş diğer anlamıyla rüyada Yüzünde Sivilce Görmenin Psikolojik Tabiri

Düş diğer anlamıyla rüyada yüzünde sivilce görmek, kişinin kendini algılayış biçiminin bir göstergesidir. Özellikle kendisi ile barışık olmayan ve vücudunda istemediği noktalar bulunan ve bu nedenle de acı çeken veya kendini değiştirmek isteyen kimselerin gördüğü bir rüyadır. Bazen de böyle bir rüya psikolojik olarak çöküntünün veya ruhsal dengesizliğin bir sonucudur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı