Yükseklik Korkusu Görmek Ne Anlama Gelir

Düş diğer anlamıyla rüyada Yükseklik Korkusu Görmek Ne Anlama Gelir

Düş diğer anlamıyla rüyada yükseklik korkusu görmek, bulunduğu şartlardan memnun olmayan kişinin risk almakta cesaretsiz davranması yüzünden istemese de bu duruma devam etmek zorunda kalacağına alamettir. Kişinin üzerinde durduğu zeminin çok kaygan olduğuna ve her an hayat koşullarının kötüleşebileceğine yorumlanan rüya, karşısına çıkan şans veya fırsatlar konusunda gerekli adımları atamayan rüya sahibinin sürekli sızlanarak geçireceği hayatın kendisine fayda sağlamayacağına ve her an sıkıntı içinde hissedeceğine işarettir. Tedirginlik ve güvensizlik duygularının hakim olduğu kişide giderek yaşama karşı isteksizlik duyulmasının söz konusu olacağına, daha iyi bir yaşama sahip olma hakkı varken adım atamamak ve gereken cesareti gösterememesi yüzünden olduğu yerde sayacağına alamet eder.

Düş diğer anlamıyla rüyada Yükseklik Korkusu İçin Tedavi Olmak

Müspet adımlar atmak için uğraşan rüya sahibinin bu yönde kararlar alacağına ve eşinin veya anne babasının kendisine sonsuz destek sağlayacağının, arkasını her zaman kollayan arkadaşları olduğunun işaretidir. Güvenlik içinde yaşamanın ve hayatındaki olumsuzlukları yok etmeye uğraşacağına, mevki veya kariyer için sürekli çalışmak yerine, kendisine yetecek ve özel yaşamına da zaman ayıracak kadar çalışma kararı alacağına yorumlanır. Manevi değerlerin öne çıktığı bu dönemde kişi, maddiyata olan düşkünlüğünü de azaltarak, sevdikleri ile daha çok beraber olmanın yollarını arar.

Düş diğer anlamıyla rüyada Yükseklik Korkusundan Kurtulmak

Hayatını her zaman başkalarının güdümünde devam ettiren kişinin bir anda ani kararlar alacağını ve tüm gücünü harekete geçirerek kendi kararlarını alarak yoluna emin bir şekilde devam edeceğini, başkalarını şaşırtacak denli büyük değişiklikler yaşayacağını alamet eder.

Düş diğer anlamıyla rüyada Yükseklik Korkusu Görmenin Psikolojik Yorumu

Genel olarak günlük yaşamında yükseklik korkusu yaşadığı için hayatı kısıtlanan ve bu korku nedeni ile zor zamanlar geçiren kişilerin gördüğü rüyalardan biridir. Kişinin yüksek mekanlardan uzak kalmak veya seyahat ederken uçağı seçmemek gibi davranışlarının zaman zaman kendisine zorluk çıkardığının ve bu korkuyla baş etmekte zorlandığının tabiridir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı