Siyah Kedi Görmek Ne Anlama Gelir

Düş diğer anlamıyla rüyada Siyah Kedi Görmek Ne Anlama Gelir

Düş diğer anlamıyla rüyada siyah kedi görmek, rüyayı gören kişinin, herhangi bir sebepten ötürü kalbinde tarif edilemez bir sıkıntı hissettiğine, bu sebeple sürekli bir huzursuzluk içinde kaldığına, adeta diken üstünde yaşadığına ve bu sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulmak için sorunun çıkış noktasını bulması gerektiğine alamet eder.

Düş diğer anlamıyla rüyada Siyah Kedi Kovalamak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında kendisini kandırmak isteyen, bunun için çabalayan kişilerden kurtulacağına, bu kişilerden gelecek kötülüklerden ve sıkıntılardan kaçacağına tabir eder. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok sıkıntılı zamanlar yaşamasına, sürekli yeni sorunların ortaya çıkmasına ve iş konusunda sürekli kavga çıkmasına sebep olan kişiyi etkisiz hale getirip iş ile olan tüm ilgilerini kestiğine yorulur.

Düş diğer anlamıyla rüyada Siyah Kedi Isırması

Çalışma hayatında yaşanan sorunlar yüzünden rüya sahibinin çok sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine, olayların gidişatından ötürü çok üzüleceğine ve sonunda bu yüzden hastalanıp yataklara düşeceğine işaret eder.

Düş diğer anlamıyla rüyada Siyah Kedi Öldürmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında kendisini kandırmak isteyen, her işine ve tüm belgelere hile karıştıran ortağını yakalayıp adalete teslim edeceğine ve iş yerinde yönetimi tek başına ele alacağına yorulur.

Düş diğer anlamıyla rüyada Siyah Kedi Saldırması

Rüya sahibinin, yakın gelecekte yaşanacak olaylar ile ilgili sıkıntılı olduğuna, bu sebeple bazen üzüleceğine ve aynı zamanda gelebilecek tehlikelerden kendisini koruması gerektiğine rivayet eder.

Düş diğer anlamıyla rüyada Siyah Kedi Yavrusu Görmek Ne Anlama Gelir

Hayat içerisinde yaşanacak aldatma olaylarına ve yakın bir zamanda karşılaşılacak ve kötü sonuç doğuracak bir hile olayına tabir eder.

Düş diğer anlamıyla rüyada Siyah Kedi Ölüsü Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında kendisine sorun yaşatan ve kandırıp kendi uydurduğu yalanlara inandırmaya çalışan ve rüya sahibinin iş ortağı olan kişinin çok üzücü olan vefat haberini alacağına işaret eder.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı