Saçlarının Dökülmesi

Düş diğer anlamıyla rüyada Saçlarının Dökülmesi

Düş diğer anlamıyla rüyada saçlarının dökülmesi, genellikle iyiye yorumlanmaz. Rüyalarda insan vücudunda rastlanan fazlalıklar genellikle hayra ve iyiliğe yorumlanmaktadır. Mesela saçların uzaması bereket ve bollukken saçların döküldüğünü görmek ise genellikle zarara uğrama veya bir belanın başa gelmesi anlamlarına gelmektedir. Rüyasında birden saçlarının döküldüğünü gören kişi hiç beklemediği bir haber alır. Bu rüya size ulaşacak üzücü bir hadise anlamlarına da gelmektedir. Saçlarının tamamının döküldüğünü gören kişi ya rahmete ulaşır ve sıkıntılarından kurtulur ya da bu rüya maddi kayıplara, kişinin elinden çıkacak malına ve mülküne işarettir. Rüyasında saçlarının bir tutamının döküldüğünü görmek ise geçici bir bela veya sıkıntıdır.

Düş diğer anlamıyla rüyada Vücuttaki Tüylerin Dökülmesi

Düş diğer anlamıyla rüyada genital bölgedeki veya koltuk altındaki tüylerin dökülmesi hayırlıdır. Bu rüya genellikle sıkıntı ve üzüntülerden kurtulma, şansın açılması, dünyevi zenginlik ve maddi kazanç anlamlarına gelir. Yüzdeki tüylerin dökülmesi iyi değildir. Bu rüyayı gören kimse, ağzı ile bir günah işler; yani ya dedikodu eder ya da masum birisine kötü bir söz ulaştırır. Kaşların dökülmesi, zinaya bakma anlamına gelirken; bacaktaki tüylerin dökülmesi yorgunluğa veya yolculuğa işarettir. Düş diğer anlamıyla rüyada vücudundaki tüm tüylerin döküldüğünü gören kişinin bu rüyası iyi değildir. Bazı sıkıntıların ve meşakkatli işlerin habercisidir.

Düş diğer anlamıyla rüyada Dökülen Tüylerin Tekrar Çıkması

Rüyasında vücudunda dökülen tüylerin tekrar çıktığını gören kişi, beklenmedik sevinçler yaşar ve mutlu olacağı bir dönem geçirir. Bu rüya ümit kesilen yerden gelecek hayırlı habere, fakirlikten kurtulup zenginleşmeye, mal elde etmeye, tüm sıkıntılardan kurtulmaya ve isteklerin kabulüne işaret eder.

Düş diğer anlamıyla rüyada Saçların Dökülmesinin Psikolojik Tabiri

Düş diğer anlamıyla rüyada saçları dökülen kişi gerçek hayatında birtakım sıkıntılar yaşamaktadır. Çünkü böyle rüyalar genellikle iç dünyanızdaki buhranları, kafanızı taktığınız konuları ve çektiğiniz üzüntüleri yansıtmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı