Kısır Yemek

Düş diğer anlamıyla rüyada Kısır Yemek

Düş diğer anlamıyla rüyada kısır yemek, bereket ve bolluğa işarettir. Bu rüya zekâtını ve sadakasını verdiği için evinde geçimi artan, rızkı çoğalan kişiye delalet eder. Ekşi kısır zorlukla elde edilecek mal ve para; salçalı kısır yemek hiç beklemediğiniz bir yerden menfaat elde etmeye yorumlanmaktadır. Düş diğer anlamıyla rüyada ailesi ile birlikte kısır yediğini gören kişinin, aile hayatı huzurlu ve mutlu olur. Arkadaşlarınız ile birlikte kısır yemeniz ise, dostlarınızın çoğalacağına ve onlardan yardım göreceğinize; onlara kısır yapmak ise nimette ve ihsanda bulunmaya, sıkıntılardan kurtulmaya, kişinin kolaylıkla elde edeceği mala yorumlanmaktadır.

Düş diğer anlamıyla rüyada Kısır Yapmak

Düş diğer anlamıyla rüyada kısır yapmak, yeni bir işe girmeye, çalışma hayatında başarıya, geçimini kolaylıkla sağlayan bir adama, aile mutluluğuna ve huzuruna işarettir. Rüyasında sevdiklerine kısır yapan kimse, insanların gözünde değer kazanır. Bu rüya o kişinin kadrinin ve kıymetinin büyük olmasına ve herkes tarafından sevilmesine yorumlanmaktadır. Düş diğer anlamıyla rüyada çok miktarda kısır yaptığını gören kişinin eline miras yoluyla bir para ulaşır. Bu rüya bazen de çalışmalarınızdan büyük kazançlar elde edip, herkesin gıpta ile bakacağı bir gelir elde edeceğinize işarettir.

Düş diğer anlamıyla rüyada Kısır Malzemesi Görmek Ne Anlama Gelir

Düş diğer anlamıyla rüyada bulgur, maydanoz gibi kısır malzemeleri gören kişi, bir dedikoduya maruz kalır. Bu malzemeler arasındaki bulgur kişi hakkında söylenecek çirkin sözlerdir. Rüyasında içinde bulgur olmayan bir kısır yediğini görmek, menfaat elde etmeye ve sıkıntılardan kurtulmaya işarettir. Düş diğer anlamıyla rüyada malzemeleri kullanarak kısır yapan kimse, hiç ummadığı bir anda büyük bir nimete erişir.

Düş diğer anlamıyla rüyada Kısır Yemenin Psikolojik Tabiri

Düş diğer anlamıyla rüyada kısır yiyen kimse, en ince detayları bile düşünen, her çalışmasını büyük bir titizlikle yapan, ayrıntıya düşkün, garantici ve mükemmeliyetçi bir kişidir. Bu rüya bazen de gören kişinin çalışkanlığını ve azmini zorluklar karşısında yılmayan bir ruha sahip olduğunu göstermektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı