Dut Görmek Ne Anlama Gelir

Düş diğer anlamıyla rüyada Dut Görmek Ne Anlama Gelir

Düş diğer anlamıyla rüyada dut görmenin birçok anlamı vardır. Rüyayı gören kişinin rüyasında gördüğü dutun rengine, tadına ve biçimine göre açıklanmaktadır. Dut görmek eğer o meyvenin mevsiminde ise hayırlı ve bol kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Düş diğer anlamıyla rüyada Dut Yemek

Kişinin rüyasında dut yediğini görmesi kişi için önündeki zaman diliminde sıkıntıya, kedere düşeceği anlamına gelmektedir. Rüya da dut görmenin bir diğer anlamı da çevrenizde olan kişilerin sizi çekemediği ve sizin statünüzde gözünün olduğudur. Dut rengine göre farklılık gösterir. Eğer dut beyaz ise beklediğiniz, istediğiniz kısmettir. Siyah dut ise ailevi hayatınızda sizi zor günler sizi beklemektedir. Ama şayet dut olmamış ise yani tam olgunlaşmamışsa sizin duygusal hayatınızda, sevdiğinizden ya da değer verdiğiniz birinden bir cevap beklerken ciddi olarak düş kırıklığı yaşayabilirsiniz. Rüyalarındaki dutun rengi hafifçe sarıya çalıyorsa bu rüyayı gören kişi açısından hastalığa delalet eder. Bazı rüya tabircilerinin dediklerine rüyada göre beyaz ve olgun dut yiyen birisi, eli açık birisi tarafından hayır ve menfaat görür. Düş diğer anlamıyla rüyada siyah dut yemek ailesi içerisinde çocuğu ile ya da hanımı ile ilişkileri bozulup kavga çıkacağına işarettir.

Düş diğer anlamıyla rüyada kırmızı dut görmek

Rüyasında kırmızı dut görüp onu yediğini görmek, tasavvufi yönden açıklanmak gerekirse dini vecibelerini yerine getiren hayırlı biri olacağına, aynı zamanda da kırmızı dut görmek rüyada eğlence ve huzurdur.

Düş diğer anlamıyla rüyada kuru dut görmek

Düş diğer anlamıyla rüyada kuru dut görmek, iş hayatınızda bol kazançlı günlerin sizi beklediğine işaret eder. Kişi rüyasında kuru dut toplanmış bir kova yahut tepsi görürse, malının daha çok artması ve bunları harcamadan biriktirmesine işarettir. Rüyasında kişi dutu bir başkasına veriyor ise kazandığı malından mülkünden, parasından eşine dostuna vereceğine işaret eder.

Düş diğer anlamıyla rüyada dut ağacını kesmek

Düş diğer anlamıyla rüyada dut ağacını kesmek kişinin, sevdiklerinden ayrılmasına, gittiği yerden hasret çekmesine ve elde ettiği gelirin eksilmeye başlayacağına işarettir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı