Dişin Düştüğünü Görmek Ne Anlama Gelir

Düş diğer anlamıyla rüyada Dişin Düştüğünü Görmek Ne Anlama Gelir

Düş diğer anlamıyla rüyada dişin düştüğünü görmek akrabaya yorulur. Görülen diş rüyaları daima akraba ile anlaşılır. Dişin durumu, biçimi ve dişte meydana gelenler hep akrabalarla ilgilidir. Düş diğer anlamıyla rüyada alt çene anne tarafından gelen akrabalara, üst çene ise baba tarafından gelen akrabalardı. Düş diğer anlamıyla rüyada hangi çenede bulunan diş düşerse o akrabalardan birisi vefat eder veya şiddetli bir hastalığa tutularak ölüm tehlikesi geçirir. Düş diğer anlamıyla rüyada düşen diş bazen akraba ile ilişkileri kesmeye, akrabalarından ayrılmaya, gurbete gitmeye de delalet etmektedir.

Düş diğer anlamıyla rüyada Çürümüş Diş Görmek Ne Anlama Gelir

Düş diğer anlamıyla rüyada dişini çürümüş gören kişi, ailesinden ayrılır. Akrabalık bağlarını koparır ve bu rüya küslüğe işarettir. Bazı yorumculara göre çürüyen diş görmek hastalığa da işaret olabilmektedir.

Düş diğer anlamıyla rüyada Dişinin Büyüdüğünü Görmek Ne Anlama Gelir

Düş diğer anlamıyla rüyada dişinin büyüyüp ağzını kapladığını gören kimse güçlü ve kuvvetli bir akrabadan destek alır. Onun himayesine girer böylece rüya sahibi de kudretli ve şanı yüce birisi olur. Bu rüya iş hayatında meydana gelecek olumlu gelişmelerdir. Yine bazı yorumculara göre büyüyen diş akrabalar arasından çıkacak ve nam salacak kuvvetli bir kişiye işarettir. Ağızda dişin büyümesi kuvvetli bir akrabanın diğerlerini gözetip kollamasıdır.

Düş diğer anlamıyla rüyada Kendi Dişini Çekmek

Bu rüya, kişinin duyacağı kötü sözdür veya elde edilecek kazançlarda meydana gelen zarara, kişinin işlerinin bozulmasına, elden çıkacak paraya işarettir.

Düş diğer anlamıyla rüyada Dişlerin Aralıklı Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir

Aralıklı dişler, aile ve ya akrabalarda oluşacak küslükler, komalar ve ayrılmalardır. Akrabalar arasında fesat çıkar ve münakaşa edilir. Bu rüyayı gören kişi ailesinden veya tanıdıklarından ayrılır. Akrabalarla ilişiği kesmeye de işaret eder.

Düş diğer anlamıyla rüyada Dişlerin Siyah Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyasında dişlerinin siyah olduğunu gören kişi kısa süreli bir üzüntü yaşar ve kendisine keder isabet eder.

Düş diğer anlamıyla rüyada Dişi Elimde Kalmak

Böyle bir rüya kişinin kendi eliyle işlerini bozacağına işarettir. Yine bu rüya israfa, paranın kötü harcanmasına da delalet eder.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı