Anahtar Vermek

Düş diğer anlamıyla rüyada Anahtar Vermek

Düş diğer anlamıyla rüyada anahtar vermek, bireyin muhtaç kimselere takviye eden biri olduğunu gösterir. İşsiz bireylere iş imkânının sunulması, evlenecek kimselerin konut kurmalarına takviye edileceği anlamlarına da kazanç. Düş diğer anlamıyla rüyada anahtar vermek başkasına hoş bir nasip sunmak ve fırsat vermek anlamına geldiği gibi, İslami olarak da bireyin çok yardımsever ve hoş nezaketli biri olduğuna işaret eder. Bireyin usluca davranmadığı ve anlamlı kararlar almadığı, bu sebeple de parasal kayıplar yaşayarak yoksullaşacağı anlamlarına kazanç. Düş diğer anlamıyla rüyada anahtar veren kimse kendi nasibini de başkalarına kaptırır.

Düş diğer anlamıyla rüyada Anahtar Almak

Tanıdığı bir şahıstan anahtar aldığını gören şahıs işsiz ise hoş bir iş fırsatı elde eder. Kısmeti yaver gider ve yaşamı hoşlaşır. Anahtar aldığını gören kimse bekar ise evlenir, konutlu ise yeni bir konut ya da mal satın alır. Anahtar genellikle iyi kadere, fırsatlara, yeni bir işe, konut, araba veya dükkan gibi mülk sahibi olmaya yorumlanır. Anahtar aldığını gören bireyin tüm yaşamı değişir, daha zengin bir hayatı olur. Kırgınlık yaşayan kimseler için de barışmaya delalet eder.

Düş diğer anlamıyla rüyada Anahtar Kaybetmek

Beğenilen bir kimse ile ayrılık yaşanacağına, bireyin işinden atılacağı ya da kovulacağına, büyük bir fırsatı değerlendiremediğinden dolayı çok pişmanlık duyacağını açıklanır. Rüyasında anahtar kaybeden kimse yaşamını değiştirecek bir kısmeti görmezlikten kazanç. Ortaklı iş sahibi olanlar ortaklarını parçalarlar ve işleri ters gider, parasal anlamda da ciddi kayıplar mevzubahisi olur.

Düş diğer anlamıyla rüyada Anahtar Vermek Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin asıl yaşamda takviye etmek istediği yakınları ve beğendikleri olduğuna işaret eder. Anahtar vermek bazı gidişatlarda ayrılık veya darıllık gibi vaziyetler yaşayan bireylerin o kimselere bir kader daha vermek istediklerine de açıklanmaktadır. Psikolojik olarak bireyin kendisine de şans tanınmasını istediği bazı vaziyetlerin varlığına işaret ettiği gibi, aynı zamanda pişmanlıklar ve yeisler yaşandığının da göstergesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı