Altın Kemer Görmek Ne Anlama Gelir

Düşda Altın Kemer Görmek Ne Anlama Gelir

Düşda altın kemer görmek, şahsın girdiği her toplulukta yüksek alaka göreceğine, iyi bir yer edinerek isminden sıklıkla laf ettireceğine, kurduğu dostlukların, ilişkilerin sağlamlığına yorumlanır. Altın kemer fobilerden temizlemeye ve verilemeyen kararlarda basitlikler görmeye, alınacak yardımla daha zengin bir yaşam sürmeye alamettir ve ikili ilişkilerde şahsı coşkuya çeken, serüvenlerle dolu bir beraberliğin başlangıcının yapılacağını açıklanır. Mesleksel açıdan da deyim edilmesi gereken düş, eğitim yaşamı süren şahıslar için iş yaşamına atıldıklarında çok büyük makamlara ulaşabileceklerine ve fotoğrafı makamlarda ehemmiyetli vazifeler alarak yurt dışına çıkacaklarına alamet eder. Fikirlerine gereksinim dinlenen, ehemmiyetli anlarda görüşlerinden faydalanılan, akıllı biri olunacağına da delalet eder. Kıymetli kimselerle birlikte olmak, iyi eğitim almak, çok üst seviyede bir idareyici olmak demektir.

Düşda Altın Kemer Takmak

Aile tarafından desteklenen iyi alışkanlıklar edinmeye ve kabiliyetlerini geliştirmek için kurslara katılmaya, iş edinmeye ve çalışma yaşamında amirlerden gelecek methiyelere ve iyi bir ücretle yaşamını basitleştirmeye alamet eder. Uğur mevzusunda şahsın noksanlık sürüklemeyeceğini ve can kasveti yaşamayacağını, güç vaziyetlerden basitçe sıyrılacağını deyim eder. Bekar erkekler için çalışan, kendi ayakları üstünde duran, ailesi de zengin bir hanımla evleneceklerine ve ondan alacakları yardımla birlikte konutluluklarında rahat edeceklerine deyim edilir.

Düşda Altın Kemer Almak

Mukadderatını değiştirmek, negatiflikleri lehine çevirmek için gayret gösteren düş sahibinin yakaladığını koparan biri olmasının yanında, gösterdiği gayretlerle de dikkat sürükleyerek herkesin yardımını göreceğini ifade eder. Gelecek tasarılarını kendi kararlarıyla yapan düş sahibinin hayırlı insanlarla tanışacağına, usundaki hayalleri bu bireylerin vereceği yardımla asla dönüştüreceğine de delalettir. Konutluluk yapmak isteyen, aile kurmaya maksatlı kimselerin karşılarına çıkacak iyi nasiplerin de tabiridir.

Düşda Altın Kemer Görmenin Psikolojik Yorumu

Maneviyata düşkünlük göstermek, fiziki şartlardan ziyade zekasal bakış açısına değer katmaya yorumlanır. Genellikle bireylerin benliklerinin yüksek olmasından kaynaklanan bazı yanlışlar yaptıklarına, bu yanılgıları fark etmekte zorlandıklarına ve tenkide tahammül edemediklerine delalettir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı